KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9125236
nr 912 5236
Krystyna Piotrowska
(f. 1949), Polen
Etsning, Krystyna Piotrowska (f. 1949), 40/50, signerad 1992, motivet: 21x32, oramad
Krystyna Piotrowska, Polsk målare och grafiker född 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:26:47
300 kr
450 kr
15 sep
Krystyna Piotrowska
Läs mer om Krystyna Piotrowska